Bug

Ocena:
Autor: Anna Sobich-Kamińska
Data wydania: 2018
EAN: 5901761119022
Format: 130x200x35
Oprawa: pudełko
Ilustrator: Dobrosława Rurańska
Wiek czytelnika: 6-8 lat
  • papier 34,90 zł szt.

Spróbuj zapamiętać wszystkie owady i kolory zmieniające się na kartach jak w kalejdoskopie i pokonaj swoich przeciwników w pasjonującym pojedynku! Wygra osoba, która wykaże się najlepszą pamięcią i spostrzegawczością.

„Bug” to prawdziwy trening szarych komórek! Każdy z graczy musi zapamiętać jak najwięcej elementów (konkretne owady i konkretne kolory), które zostały przedstawione na odkrytych wcześniej kartach. Mają na to tylko od 10 do 30 sekund! Następnie gracze odkrywają kartę z pytaniem (np. ile było much? Ile było niebieskich owadów? Ile było zielonych pszczół?) i udzielają odpowiedzi. Osoby, które popełnią błąd muszą położyć przed sobą jeden ze swoich żeton – bugów. Oznacza to, że ma już jeden błąd. Wygra gracz, który będzie miał najmniej bugów* (błędów).

To świetna zabawa dla całej rodziny. Dzięki prostym, ale wciągającym zasadom w grę mogą grać osoby w różnym wieku! Gracze również mogą wybrać jeden z dwóch wariantów: wariant podstawowy (dla dwóch do pięciu graczy) i wariant dwuosobowy (dla dwóch graczy - pojedynek z elementami blefu).
Bug – owad (ang.) albo trudny do wykrycia błąd w programie komputerowym.

 

Elementy gry: 32 karty, żetony, mała plansza, instrukcja

Wiek: 6+

Liczba graczy: 2-5 graczy

Czas gry: 15-20 min.

Format: 130x200x34

 

RECENZJE:

"Bug to fantastyczna, barwna gra, która bez wątpienia zachwyci nie tylko dziecko, ale i wciągnie dorosłego. Pozycja ta oferuje przyjemną, zdrową rywalizację, uczy skupienia i spostrzegawczości, pozwala ćwiczyć pamięć." - bajkowir.blogspot.com

"Bardzo fajna oprawa graficzna gry zachęca do grania, a oprócz walorów takich jak ćwiczenie spostrzegawczości i zapamiętywania, gra bez wątpienia oswaja też dzieci z otaczającymi nas owadami i robalami." - wokoldzieci.pl

 

FILMIK INSTRUKTAŻOWY:

 

 

PATRONI:

 

 

Kup w zestawie i oszczędzaj:

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informację o nowościach i promocjach:

Zielona Sowa wykorzystuje pliki cookies aby ułatwić Ci korzystanie ze strony oraz w celach analityczno-statystycznych.
W dowolnym momencie możesz wyłączyć obsługę plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej »

X
×

Zapisz się
do newslettera

Dodatkowo otrzymasz 30% rabatu
na Twoje najbliższe zakupy